BeanOfMe İletişim

BeanOfMe iletişim kanallarımız üzerinden, hakkımızda merak ettiklerinizi öğrenebir, Ürünlerimiz, hakkında bilgi alabilirsiniz. Sipariş verebilir veya vermiş olduğunuz siparişinizi takip edebilirsiniz. nitelikli kahve ve/veya kahve kültürüyle, faydalarıyla ve demleme yöntemleriyle ilgili bütün sorularınız için dilediğiniz zaman BeanOfMe İletişim sayfamıdaki e-mail adresimiz veya Whatsapp iletişim hattımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

MESAJ GÖNDERİN

[contact-form-7 id=”608″]

Sorunuzu veya mesajınızı bize gönderin. Konusunun uzmanı arkadaşlarımız en kısa zamanda sizinle iletişime geçecektir. Teşekkür ederiz.

BeanOfMe İletişim

Nitelikli Kahve Kavurucusu

BeanOfMe Lofo

Nitelikli kahvelerde lezzetler, aromalar, temiz, sert ve saf olma gibi nitelikler belirgin olarak hissedilebilir. Nitelik Kahve, bir üründen ziyade, şarap gibi geleneksel bir içecek olarak kabul edilmeyi hak eder. Bünyesinde şaraptan çok daha fazla çeşni bulundurur. İnsan hayatında fiziksel ve ruhsal olarak Nitelikli Kahvenin Faydaları vardır.

Nitelikli kahve demleme yöntemleri için en uygun tanım, nitelikli kahve çekirdekleriyle Hario V60, Kalita, Chemex, Aeropress, Sifon, Clever Dripper gibi ekipman ve aksesuarlar kullanılarak yapılan kahve demleme yöntemleridir. Nitelikli kahve aramak, bu ekipman ve aksesuarlarla kahve demlemek sadece kahve içmek değildir. Aynı zamanda sizi iyi hissettirecek güzel bir hobidir.

Nitelikli kahve seçimi yapabilmeniz, iyi kahve içmenin keyfini alabilmeniz ve nitelikli kahvenin faydalarından maksimum yararlanabilmeniz için bir demleme yöntemine veya bir kaç farklı demleme yöntemine hakim olmanız gerekmektedir.

Yöntemler ve uygulamalarıyla ilgili  sayfamızda sizlere yardımcı olacak ve demlemenin aşamalarını görsel ve videolarla sizlere sunuyoruz. Web sayfamızın kendi tarzınıza en uygun yönteme karar verebilmeniz için size yardımcı olacağını düşünüyoruz.

Her şey den önce önemle belirtmek isteriz ki hangi demleme yöntemini kullanırsanız kullanın kahvelerinizi öğütülmeden çekirdek olarak almalısınız ve demleme yapmadan hemen önce demleme yönteminize uygun olarak öğütmelisiniz. Doğru öğütme nasıl yapılır? Bunun için kahvenin öğütülmesi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.